Alătură-te echipei "WORK Management"

Câteva lucruri despre echipa noastră.

Ce vei găsi în echipa "Work"

Work Management oferă mediul ideal de dezvoltare persoanelor interesate să facă carieră in domeniile SSM, SU, RSVTI si MEDIU.

Puțin despre viitorul tău job

Vei beneficia de un program flexibil: part time sau full time. Oferim, de asemenea, recompensare satisfăcătoare a muncii. Suntem un colectiv profesionist şi dinamic. Ne concentrăm mereu pe nevoile clienților noștri și dispunem de logistică la un nivel înalt de performanţă.

Condițiile care trebuie îndeplinite

Te potrivești într-un astfel de mediu? Mai avem câteva cerințe: Curs Inspector S.S.M., Curs Cadru tehnic P.S.I., Autorizaţie Operator RSVTI. Permis auto (opţional), cunoştinţe de operare pe calculator (opţional).
Așteptăm CV-ul tău pe email sau completează formularul de mai jos!

Vino în Echipa WORK!

romania_judete_tr.9743a0bd

VEZI POSTURILE DISPONIBILE DIN TOATĂ ȚARA!

INSPECTOR SSM, CTPSI, RSVTI, RESPONSABIL MEDIU

  • București, Sibiu, Timișoara, Buzău, Iași

Descrierea jobului:

Tipul jobului: Full Time, Part Time
Atribuții și responsabilități:
Deplasarea la sediile clienților, pentru:
- instruirea introductiv generală a angajaților în domeniile securității și sănătății în muncă și al situațiilor de urgență;
- consultanță pe probleme SSM, SU, RSVTI și MEDIU, privind reglementarile legale în domeniu (efectuarea controalelor interne la sediile clienților, diverse evidențe cerute de către clienți; actualizare documentații, etc);
- planificarea și organizarea activităților de securitate și sănătate în muncă, situații de urgență, RSVTI și mediu;
- supravegherea și verificarea tehnică a instalațiilor ce intră sub incidența legislației ISCIR;

Alte activități:
- disponibilitate pentru situații neprevazute (controale din partea autorităților, evenimente de muncă, etc);
- planificarea și organizarea portofoliului de clienți, din zona arondată (lunar, trimestrial);

Candidatul ideal:

- responsabil;
- ambițios;
- comunicativ;
- ordonat și organizat;

De asemenea, trebuie sa:
- fii absolvent de studii superioare (studiile tehnice
- constituie un avantaj) ;
- să dețină cunoștințe de operare PC- Word, Excel, Power Point;
- deții diplome de: inspector SSM, CT PSI (OP RSVTI, Responsabil gestiunea deseurilor - constituie un avantaj)